İstanbul Dışı Günübirlik Kültür Turları

İZNİK ( 07.00-19.00 )

Abdulvahap Sancaktar türbesi, Yeşil Cami, İznik Müzesi, Ayasofya Müzesi, çini atölyesi ziyareti, çini fırınları kazı alanı , II. Mahmut Hamamı, Koimisses Kilisesi, Baptiseri, Roma Tiyatrosu kalıntıları … yolculukta sabah ikramı, öğle yemeği, rehberlik hizmeti, ulaşım ve tur bilgi kitapçıkları dahil (Hergün uygulanabilir)

BURSA – CUMALIKIZIK (07.00-19.00)

Beylikten İmparatorluğa geçişte Osmanlı‘nın ilk Başkenti Ulucami , Koza Han , Muradiye Külliyesi , Yeşil Cami ve Türbe ve tüm kente hakim Tophane ile Bursa ve 700 yıllı karakteristik Osmanlı yerleşimi Cumalıkızık..sabah ikramı, öğle yemeği, rehberlik hizmeti, ulaşım ve tur bilgi kitapçıkları dahil (Hergün uygulanabilir)

EDİRNE (07.00-20.00)

Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısı, tarihi boyunca Doğu ile Batı arasında köprü işlevi gören bir kent ve Osmanlı İmparatorluğu’na başkent …Karanlık bastığında üç nehrin kucağına demirlemiş uyuyan büyük billur bir gemiyi andıran EDİRNE , köprüleri , camileri, asırlardır devam eden şenlikleriyle aydınlık ve sıcak bir geçmişi yansıtıyor. Sabah ikramları ,  Meriç Nehri kıyısında öğle yemeği , rehberlik hizmetleri, ulaşım ve tur bilgi kitapçıkları dahil (Pazartesi hariç hergün uygulanabilir)

İstanbuk – Edirne  – Bursa- İznik  programları belirli periyorlarda ardarda tarihlenerek “Osmanlı Başkentleri Serisi” olarak uygulanabilir.

Eskişehir    Tarihi kentten izler ve modern belediyecilik anlayışı ile kentin değişen yüzüne yönelik keyifli bir program. Günlük ya da 1 gece konaklamalı olarak uygulanabilir.

Çanakkale            Gelibolu Milli Parkı içerisinde Çanakkale Savaşı tarihi üzerine ziyaretler, Çanakkale kent gezisi, Truva ören yeri gezileri ile günlük ya da 1 gece konaklamalı olarak uygulanabilir

Programlar en az 35 kişi olması halinde uygulanabilir.